„Kanał” znów w AFP

Trwa Rok Andrzeja Wajdy. W warszawskiej edycji „Akademii Filmu Polskiego” kolejny raz pojawia się „Kanał” (Mariusz Gorczyński w tym filmie statystował jako jeden z powstańców). Seans poprzedzony prelekcją Katarzyny Wajdy odbędzie się w kinie Iluzjon 24 marca 2026 o godzinie 17.00. „Kanał” zostanie pokazany także w gdańskiej (2 marca, prelekcja – Paweł Sitkiewicz) i łódzkiej (9 marca, prelekcja – Piotr Sitarski) edycji AFP.